Ścianki działowe szklane

"Nowoczesny sposób na intymność"

Otwarte obszary dają poczucie niczym nieograniczonej przestrzeni, ale jeżeli chodzi o dom, mieszkanie czy biuro czasami lepiej wydzielić osobne strefy.
Z pomocą przychodzą ścianki działowe, które zna zapewne każdy. Jednak nie wszyscy może wiedzą, że owe ścianki można wykonać ze szkła.

W ostatnich czasach szkło jest coraz bardziej popularnym materiałem wykorzystywanym do wykończenia lub nadania nowoczesnego stylu aranżacji wnętrz. W modzie trend wiodą szklane balustrady, szklane kabiny prysznicowe czy szklane panele. Na szczególną uwagę zasługują również szklane ścianki działowe.

Ścianki działowe szklane nadadzą pomieszczeniu elegancji, przestronności i lekkości, a dzięki temu, że przepuszczają światło, pomieszczenia są dodatkowo doświetlone. W małych pomieszczeniach zastosowanie szklanej ścianki działowej daje poczucie prywatności i estetyki, jednocześnie nie przytłaczając przestrzeni i nie zamykając jej.
Taką szklaną ścianką można wydzielić niezależne strefy: kuchnię, przedpokój, jadalnię czy nawet sypialnię.
Przeszklone ściany modułowe lub harmonijkowe będą idealnym rozwiązaniem, gdy komuś zależy na podziale jednego pomieszczenia na strefy, bez znacznego podziału.

Istotnym elementem wyboru ścianki działowej jest typ jej zabudowy – ramowy bądź bezramowy. Nasza firma posiada w swojej ofercie ścianki działowe z hartowanego szkła najwyższej jakości wraz z atestami, które pasują do każdej przestrzeni, mają różną grubość, szerokość i wysokość. Co więcej, na życzenie klienta, wykonujemy dowolne zdobienia ścianek: wzory lub napisy.
Współpracując z naszą firmą, zaoszczędzą Państwo cenny czas, gdyż nasz zespół sprawnie zamontuje konstrukcje, które od razu są gotowe do użytku.

Produkty firmy Bogdan Glass są bardzo wytrzymałe na uderzenia i zarysowania, dzięki czemu mogą być montowane w pomieszczeniach, gdzie są dzieci.

Nasze ścianki działowe są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagają skomplikowanych preparatów.

Zastosowanie takiego rozwiązania jest innowacyjnym pomysłem na aranżację każdego wnętrza. Doskonale sprawdzi się w stylu rustykalnym, skandynawskim, nowoczesnym, klasycznym i oczywiście minimalistycznym. Ścianki działowe z naszego wrocławskiego zakładu szklarskiego z pewnością podniosą standard pomieszczenia.

Niebanalne rozwiązania, profesjonalne doradztwo i wysoka jakość wykonania.

Na nasze produkty
dajemy 24-miesiące gwarancji.