O firmie

Bogdan Glass to firma istniejąca na rynku od ponad trzydziestu lat i mająca na swoim koncie ponad 15 tysięcy pomyślnie zrealizowanych projektów.
Bogdan Glass to nie tylko szklarski biznes – to firma rodzinna, która od pokoleń zgłębia tajemnice i możliwości tego wyjątkowego surowca.

Jedyne w swoim rodzaju lustra, kabiny łazienkowe oraz wiele innych użytkowych szklanych komponentów i konstrukcji – wszystko na wymiar stworzone z wielką pasją i zaangażowaniem oraz dostosowane do potrzeb i preferencji klienta.

Od początku powstania naszego zakładu dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi szklarskie we Wrocławiu były na najwyższym poziomie. Od pierwszych dni doskonaliliśmy swój warsztat, szukaliśmy najwyższej jakości surowców oraz najlepszych i najefektywniejszych metod pracy. Zrealizowane projekty pozwoliły nam zrozumieć, że nie ma dwóch takich samych potrzeb i nauczyły nas tworzenia niebanalnych rozwiązań – nawet tych najbardziej skomplikowanych i na pierwszy rzut oka nierealnych do wykonania.

Lata naszej pracy, dopełnione profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i miłością do szkła sprawiły, że zdobyliśmy zaufanie klientów. Nasi mistrzowie rzemiosła to nie są tylko zwyczajni projektanci, to artyści jedyni w swoim fachu.

Od 30 lat szkło nas inspiruje do optymalnych rozwiązań zgodnych z potrzebami oraz preferencjami Klientów.

Nasze produkty z łatwością dopasujemy do każdego stylu oraz do każdej przestrzeni.

Inspiruje nas szkło, dlatego wkładamy całe swoje serce w to, aby stworzyć niebanalne aranżacje i nadać blask każdemu pomieszczeniu. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz montażu różnego rodzaju luster i szklanych elementów: panele, kabiny prysznicowe, parawany łazienkowe, ścianki działowe, drzwi i balustrady szklane oraz najwyższej jakości szkło budowlane.

Gwarantujemy fachowe doradztwo, darmową wycenę, solidne wykonanie, niepowtarzalny design oraz bezpieczny transport.
Nasze wyroby nadadzą blasku każdemu pomieszczeniu, w który się znajdą.

Zamówienia wykonujemy zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw oraz instytucji.

Niebanalne rozwiązania, profesjonalne doradztwo i wysoka jakość wykonania.

Na nasze produkty
dajemy 24-miesiące gwarancji.