Parawany nawannowe

"Innowacja w Twojej łazience"

Szklane parawany łazienkowe pełnią funkcję, jako nie tylko popularna ścianka działowa między toaletą a częścią kąpielową, ale również stanowią zabezpieczenie w wannie. Szklane parawany znajdują wiele praktycznych zastosowań w nowoczesnych mieszkaniach oraz pozwalają skutecznie i ciekawie zagospodarować przestrzeń w łazience nadając jej lekkości i harmonii.

Parawany łazienkowe mogą służyć między innymi jako:

  • ścianka działowa między częścią kąpielową a toaletą,
  • zabezpieczenie w wannie,
  • element dekoracji każdej łazienki.

Nasza firma oferuje szeroki wybór parawanów wykonanych z najwyższej jakości szkła hartowanego, które może być zdobione za pomocą metody piaskowania lub wycinania wzorów według wcześniej przygotowanych odpowiednich szablonów.

Parawany ze szkła są doskonałym rozwiązaniem wykorzystywany w łazience, gdyż ograniczają rozwój pleśni i grzybów w trudno dostępnych miejscach oraz stanowią doskonały element higieniczny, oddzielając strefy pomieszczenia.

Są osoby, które nie wyobrażają sobie łazienki bez wanny, ale denerwuje ich mokra podłoga podczas korzystania w niej z funkcji prysznica – dlatego firma Bogdan Glass spieszy z pomocą i oferuje atrakcyjne i niebanalne parawany nawannowe we Wrocławiu. Wybór takich parawanów jest bardzo duży, dlatego warto zastanowić się wcześniej, na jakim rodzaju nam zależy.
W naszej ofercie znajdują się parawany stałe, przesuwane i składane.
Ilość skrzydeł można dobrać do każdego rodzaju wanny.

Parawan nawannowy Wrocław

Każdy nasz produkt cechuje niezwykła wytrzymałość i najwyższa jakość wykonania. Parawan łazienkowy wykonujemy według indywidualnych potrzeb klienta, w dowolnym wzorze i rozmiarze.
Parawany firmy Bogdan Glass są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zarysowania, wszelkie uszkodzenia i czynniki zewnętrzne. Ponadto stanowią niepowtarzalny element dekoracyjny.

W naszej ofercie znajdują się także dekoracyjne zawiasy oraz uszczelki zapewniające szczelność między parawanem a pozostałą częścią łazienki, czy wanną. Dzięki nam każda nawet najmniejsza wnęka zostanie praktycznie wykorzystana.

Nasze bogate doświadczenie w parawanach szklanych umożliwia nam możliwość montażu parawanów na każdym rodzaju wanien. Podejmuje się również dodania parawanu do już zrealizowanego projektu.

Niebanalne rozwiązania, profesjonalne doradztwo i wysoka jakość wykonania.

Na nasze produkty
dajemy 24-miesiące gwarancji.