Panele szklane

Chcesz podzielić swoją przestrzeń, ale nie chcesz zmniejszać i przytłaczać pomieszczenia? Nasza firma proponuje nowoczesne i efektowne rozwiązanie, które nie zaburzy wizualnej integralności.

Oferowane przez naszą firmę panele szklane z Wrocławia to nie tylko atrakcyjna forma niebanalnej aranżacji, ale również najwyższej klasy surowiec.
Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości szkła hartowanego, które można ozdobić profesjonalnymi nadrukami zgodnie z indywidualnymi potrzebami i gustem klienta.
Zabudowy szklane firmy Bogdan Glass cechują się wysoką transparentnością, mistrzowską konstrukcją, która jest gwarantem wieloletniego bezpieczeństwa użytkowania oraz szerokim wyborem kształtów, rozmiarów i grubości.

Wieloletnia precyzja, mocne wykonanie, najnowsze technologie hartowania szkła, projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, szkła bez zniekształceń – to wszystko daje gwarancję realizacji różnorodnych koncepcji.

Panele szklane można bez problemu montować w łazience, w kuchni, w sypialni, w salonie, na korytarzu, w domu oraz w biurach, zawsze uzyskując ciekawy efekt tworzący nowoczesną i ekskluzywną przestrzeń.

"Niebanalna aranżacja każdego pomieszczenia"

Szklane zabudowy takie jak witryny, daszki, wiatrołapy, parawany, ścienne okładziny, zabudowy biurowe – idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, gdzie chce się odseparować jakąś część. Pomogą ją wydzielić bez zaburzania integralności i estetyki wnętrza.

Panele szklane dzięki swojej niebanalnej formie pozwalają na uzyskanie różnorodnych efektów. Mogą stworzyć efekt intymności, dyskretnego odizolowania albo służyć tylko i wyłącznie jako element dekoracyjny.

Ostatnio na rynku wielką popularność zdobywa szkło satynowe oraz delikatne wzory stworzone metodą piaskowania.

Nasza firma zapewnia klientom atrakcyjne ceny, sprawność realizacji oraz kreatywne podejście do każdego projektu z zapewnieniem dbałości nawet o najmniejszy szczegół. Panele wykonujemy z najwyższej jakości szkła hartowanego, które posiada wszystkie atesty bezpieczeństwa, jest odporne na temperaturę, zniszczenia oraz jest łatwe w utrzymaniu czystości.
Należy pamiętać, że szkło hartowane w przypadku stłuczenia rozsypuje się na drobne, niegroźne kawałeczki, co ogranicza możliwość skaleczenia.

Niebanalne rozwiązania, profesjonalne doradztwo i wysoka jakość wykonania.

Na nasze produkty
dajemy 24-miesiące gwarancji.