Lustra

"Ozdobna tafla na wymiar"

Lustro nie służy już tylko jako praktyczna cząstka naszego życia, zaczęło stanowić istotny element dekoracyjny oraz bardzo często jest wykorzystywane do nadania efektu przestronności. Zastosowanie lustra w pomieszczeniu sprawia, że ciasne, czy ciemne miejsca zyskują dodatkową optyczną przestrzeń, światło i lekkość. Lustra powieszone naprzeciw siebie nadają pomieszczeniu magiczny charakter, gdyż pozwalają stworzyć efekt głębi i nieskończoności.

Dobór lustra to bardzo osobista sprawa, dlatego jego dopasowanie powinno być dostosowane do potrzeb klienta. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym doborem luster na wymiar we Wrocławiu i okolicach – dlatego zapraszamy do współpracy każdą osobę, której zależy na ponadczasowym pięknie i elegancji.

W swojej ofercie mamy wiele modeli i rodzajów luster srebrnych, grafitowych, brązowych, fazowanych, czy weneckich.
Posiadamy nie tylko lustra o standardowych kształtach, ale również okrągłe, prostokątne, fazowane, lustra w ramie, lustra wiszące i stojące, podświetlane oraz z półkami.
Nasze wrocławskie realizacje luster mają różne style: naturalne, nowoczesne, rustykalne, maksymalistyczne i minimalistyczne.
Oferujemy szeroki zakres grubości oraz obróbki ich krawędzi. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że rodzaj obróbki zwiększa wytrzymałość lustra.

Specjalizujemy się w wykonaniu i montażu luster wielkoformatowych do domu lub lokali użytkowych takich jak siłowni, szkół tańca, salonów kosmetycznych, fryzjerskich, sklepów, hoteli czy też biur. Lustra wielkoformatowe dodatkowo mogą być zabezpieczone folią ochronną jak i również mogą być klejone do ściany lub montowane w listwach drewnianych. Dzięki czemu możemy je łatwo zdemontować i przenieść w nowe miejsce. Lustra wielkoformatowe pełnią ważną rolę - ponad standardowa funkcją użytkową doskonale aranżują pomieszczenia.

Lustra na wymiar Wrocław

Lustra klienci zazwyczaj wykorzystują aby optycznie powiększyć powierzchnię. W przypadku luster wielkoformatowych często wykorzystuje się je aby powiększyć lub zmniejszyć dysproporcję pomiędzy długością a szerokością. Nasze realizacje w zakresie luster wielkoformatowych są bardzo obszerne. Rekomendujemy ich montaż wraz z profesjonalnym doradztwem. Naszymi klientami są zarówno firmy, instytucje jak i osoby indywidualne.

Firma Bogdan Glass specjalizuje się w produkcji luster na wymiar.
Swoją pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją tak, aby nasze produkty pasowały do każdego wnętrza i każdej stylizacji. Zespół naszych fachowców z łatwością dobierze odpowiednie lustro do łazienki, garderoby czy na fronty meblowe.
Na specjalne życzenie klienta wykonujemy również lustra, które są w stanie pokryć całą powierzchnię ściany.

Nasze lustra wykonujemy z najwyższej jakości materiałów – najlepszych tafli szkła o podwyższonej odporności na korozję. Tworzymy je na najwyższej jakości maszynach, dzięki czemu krawędzie każdego z naszych luster na wymiar są precyzyjnie obrobione, co nie grozi skaleczeniem, czy zranieniem.

Nie tylko wykonujemy spersonalizowane projekty, ale także przeprowadzamy dokładne pomiary oraz montaż.

Niebanalne rozwiązania, profesjonalne doradztwo i wysoka jakość wykonania.

Na nasze produkty
dajemy 24-miesiące gwarancji.