Kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław

Łazienka jest miejscem, w którym spędzamy dużo czasu – jest przestrzenią intymną, dlatego warto zapewnić sobie w niej poczucie komfortu i elegancję.

Kabina prysznica nie musi już być nuda i prosta, gdyż szkło idealnie uzupełni wnętrze każdej łazienki, nadając jej przestrzenny charakter. Dużym pomieszczeniom doda wysublimowanego stylu, a małe przestrzenie zostaną optycznie powiększone i rozświetlone.

Nasza firma oferuje najwyższej jakości kabiny prysznicowe wykonane z trwałych i nieskazitelnych materiałów z okuciami od najbardziej znanych producentów. W naszej ofercie znajdują się kabiny uchylne oraz przesuwne. Nasze produkty są funkcjonalne, trwałe i niezwykle łatwe w utrzymaniu.

Kabiny prysznicowe na zamówienie oraz na wymiar

Tworzymy je ze szkła hartowanego przezroczystego, matowego, ze szkła optiwhite, czy powłoką antykorozyjną, która ogranicza powstawanie zacieków, osadów oraz kamienia.
Ważnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest fakt, że szkło hartowane jest niezwykle wytrzymałe, odporne na uderzenia, na zmianę temperatur, jest estetyczne oraz, co niezwykle istotne, jest łatwe w czyszczeniu.

Istnieje możliwość zamówienie kabin prysznicowych pod samodzielny montaż pod wymiar zgodnie z podaną specyfikacją z pełną gamą okuć.
Dla klientów mających obawy związane z pobraniem dokładnych wymiarów oferujemy również usługę wymierzenia, którą świadczymy za dodatkową opłatą. Dojeżdżamy na pomiary w obrębie całego Dolnego Śląska.

Kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław
Kabiny prysznicowe na zamówienie Wrocław

"Rozświetlona elegancja"

Aby zwiększyć efektywność i niepowtarzalny design oferujemy szeroki wybór okuć i zawiasów o niezwykłej trwałości i najwyższej jakości. Codziennie dbamy o to, aby nasze konstrukcje pełniły nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną.

Nasz wyspecjalizowany zespół z pasją i zaangażowaniem dopasuje odpowiednią kabinę do każdej aranżacji oraz funkcjonalności pomieszczenia. W naszej firmie we Wrocławiu wykonujemy kabiny prysznicowe na wymiar oraz na indywidualne zamówienie dostosowane do wymagań klienta. Atrakcyjne ceny, bezpłatna wycena, wytrzymałe materiały, idealne dopasowanie – to tylko początek długiej listy naszych atrybutów.

W naszej ofercie znajdują się każdego rodzaju kabiny na wymiar:

  • prostokątne
  • narożne
  • przylegające do ściany
  • wolnostojące
  • oraz wiele innych – zgodnie z życzeniami klienta

Zapraszamy do darmowej wyceny. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Szkło hartowane to bardzo bezpieczne rozwiązanie, ponieważ nawet po zbiciu nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla klienta. W naszej firmie specjalizujemy się w kabinach prysznicowych realizowanych na wymiar, gdzie często mamy do czynienia z montażem w bardzo trudnych, często wąskich pomieszczeniach, z dużą ilością krzywizn.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości okuć i zawiasów nasze kabiny zapewniają wieloletnią satysfakcję z użytkowania bez konieczności napraw i serwisów w porównaniu większością dostępnych kabin prysznicowych.

Niebanalne rozwiązania, profesjonalne doradztwo i wysoka jakość wykonania.

Na nasze produkty
dajemy 24-miesiące gwarancji.