Balustrady szklane

Szklane balustrady są coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie, nadając mu niepowtarzalny i elegancki efekt.

Podstawowym celem szklanych balustrad jest zapewnienie bezpieczeństwa.
W związku z tym do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy materiały o wysokim poziomie odporności na uszkodzenia mechaniczne, mające wysoką trwałość użytkowania oraz odpowiednie certyfikaty i atesty.

Szklane balustrady wykonane w naszym wrocławskim zakładzie są ze szkła hartowanego przeźroczystego lub matowego - dającego poczucie intymności oraz kameralności przed sąsiadami. Istnieje również możliwość zastosowania szkła barwionego lub ornamentowego. Dobór odpowiedniego szkła oraz uchwytów zależy od rodzaju jego użytkowania i sposobu przeznaczenia.

Balustrady ze szkła stanowią nie tylko element bezpieczeństwa, ale również są niezwykle ważną częścią dekoracji wnętrz. Dostępne są zazwyczaj w dwóch wersjach: z aluminium oraz ze stali nierdzewnej, wraz ze słupkami oraz prowadnicami do bezramowego montowania i dlatego też znajdą swoje zastosowanie nie tylko w domach, czy w biurach, ale również na balkonach i tarasach.

"Nieskazitelna ochrona"

Szkło jest ponadczasowym materiałem konstrukcyjnym i dlatego wykonane ze szkła balustrady to ekskluzywne rozwiązanie, które sprawia, że każda przestrzeń nabiera bardziej luksusowego i nowoczesnego charakteru.
To połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności, trwałości i elegancji.

Balustrady szklane z Wrocławia firmy Bogdan Glass wykonane są z odpowiednio dobranych materiałów, są odporne na uszkodzenia i uderzenia.
Są trwałe i wyglądają lżej niż klasyczne drewniane bądź metalowe barierki. Jednocześnie są idealnym wykończeniem nowoczesnych wnętrz oraz bardzo dobrze współgrają z innymi surowcami takimi jak drewno, terakota, metal czy beton.

Nasi fachowcy i profesjonalni specjaliści zaprojektują niebanalne rozwiązania, aby dopasować szklane balustrady do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz możliwości budynku.
W naszej ofercie znajduje się nie tylko szkło przezroczyste, ale również istnieje możliwość zastosowania różnobarwnych laminatów z materiałem oraz z dowolną grafiką, które skomponują się z charakterem schodów oraz wystrojem i pozwolą wprowadzić do wnętrza pożądaną kolorystykę i aranżację.

Nasi specjaliści zaprojektują szklane balustrady zabezpieczające schody, podesty oraz różnego rodzaju barierki, zabudowy szklane, tarasy, balkony.

Niebanalne rozwiązania, profesjonalne doradztwo i wysoka jakość wykonania.

Na nasze produkty
dajemy 24-miesiące gwarancji.