Szklane drzwi

"Blask już od wejścia"

Zależy Ci na lekkości, elegancji i prostocie? Koniecznie wybierz drzwi szklane. Dodadzą one pomieszczeniu ponadczasowego charakteru, lekkości i przestronności oraz doświetlą każdą przestrzeń. Doskonale pasują do każdego pomieszczenia, czy to nowoczesnego, czy też tradycyjnego, bez względu na rodzaj przeznaczenia.

Takie drzwi idealnie sprawdzają się jako drzwi wewnętrzne. Zatrzymują zapachy, są odporne na wilgoć, na zmianę temperatur oraz na wszelkie uszkodzenia. Harmonijkowe lub przesuwne szklane drzwi są bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy chcemy jedną przestrzeń podzielić na dwie strefy, ale bez stałego podziału.
Zastosowanie na przykład transparentnych szklanych drzwi pozwoli wyeksponować rzeczy, chroniąc je przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami.

Oferujemy Państwu drzwi ze szkła piaskowanego, częściowo piaskowanego, satynowanego, hartowanego, o najwyższych właściwościach technicznych, laminowanego i kolorowego o różnej grubości i różnych rozmiarach.
W naszym asortymencie znajdują się gładkie modele, jak i bogato zdobione.
Proponowane przez nas warianty są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, co minimalizuje ilość widocznych zabrudzeń na ich powierzchni.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości szkła, w momencie ewentualnego rozbicia, rozpada się ono na drobne części – co daje możliwość ich montażu w pomieszczeniach, w których są małe dzieci.

Drzwi ze szkła możemy pokryć dowolnym wzorem, kolorem lub napisem wykonanym metodą piaskowania. Takie rozwiązanie będzie atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Szklane drzwi matowe, czy mleczne znajdą idealne zastosowanie na przykład w łazience, gdyż są odporne na wilgoć oraz dodatkowo idealnie komponują się ze szklanymi płytkami, oraz tradycyjnymi ceramicznymi.
W szafie, drzwi szklane, mogą mieć zamontowane lustro, co połączy element praktyczności z wygodą i nowoczesnością.

Samodomykajce zawiasy ograniczają hałas a szkło nie pochłania wilgoci dlatego przez cały rok można cieszyć się z ich użytkowania bez konieczności konserwacji lub puchnięcia drzwi drewnianych.

W naszej ofercie znajdują się drzwi szklane:

  • wewnętrzne,
  • przesuwne (na szynach bądź kasetowe),
  • jedno i dwuskrzydłowe,
  • wahadłowe na zawiasach hydraulicznych.

Nasze modele montowane są w sposób tradycyjny, czyli w futrynie lub wprost do ściany, a szklane drzwi przesuwne mogą być chowane w ścianie, co stanowi idealne rozwiązanie w przypadku małych pomieszczeń.

Dla osób, które pragną uzupełnić swoją aranżację, proponujemy szklane balustrady, które dopasujemy do dowolnego modelu drzwi.

Niebanalne rozwiązania, profesjonalne doradztwo i wysoka jakość wykonania.

Na nasze produkty
dajemy 24-miesiące gwarancji.